Міжнародні екологічні сертифікації нерухомості

Екологічність — один з найбільш модних трендів в усьому світі. У екологічності змагаються країни, міста, а також будівлі. Саме тому існує ряд міжнародних екологічних сертифікацій об’єктів нерухомості, будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Для 90% європейських компаній екологічні характеристики мають вагомий вплив на рішення про покупку чи оренду нових приміщень. Дані були отримані в результаті опитування, проведеного компанією Cushman & Wakefield за участю членів ради директорів 500 найбільших компаній Європи, що займаються нерухомістю.

Для 42% компаній екологічна ефективність грає «значну роль», для 8% – «істотну роль». До того ж, 69% компаній вважають, що турбота про навколишнє середовище є «важливим» або «дуже важливим» фактором для їх бізнесу.

В останні роки все більшої популярності набирають системи добровільної екологічної сертифікації об’єктів нерухомості. Найбільш поширені у світі — це BREEAM (Великобританія), LEED (США) і DGNB (Німеччина). Ми розповімо більш детально про види міжнародних сертифікацій в наступних публікаціях.

Слідкуйте за стрічкою новин

Site Footer